Prof. Dr. Şaban ÇELEBİ Kimdir?

Prof. Dr. Şaban ÇELEBİ KİMDİR?

İstanbul’da çeşitli eğitim ve araştırma hastanelerinde görev yaptı. 2014 yılında girdiği doçentlik sınavı sonrasında doçent ünvanı aldı. 2015 yılından 2018’e kadar Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde görev yapmıştır. Temmuz 2020 tarihinde profesörlük kadrosuna atanmıştır. Şu anda ise Nişantaşı’nda kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. Aynı zamanda Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.Özel ilgi alanları: Yaptığı bilimsel çalışma ve araştırmalar; estetik burun ameliyatı ( Rinoplasti), burun cerrahisi, bademcik ve geniz eti hastalıkları ve cerrahisi, vertigo, kepçe kulak bozuklukları ile ilgilidir.

“Hayatıma yön veren, eğitimimde emeği geçen ilkokul öğretmenim Hüseyin Ertek ve sayın hocalarım Prof. Mehmet Külekçi, Prof. Çağatay Oysu, Doç. Dr. Murat Topak, Doç. Dr. Ömer Develioğlu ve Doçentlik öncesi hazırlıklarımda hiçbir yardımı esirgemeyen Prof. Dr. Kürşat Yelken’e teşekkür ederim.”

Prof. Dr. Şaban Çelebi, İstanbul Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanları Derneğinde 2018 yılından beri yönetim kurulunda görev almaktadır.

Çankırı, 01/04/1973

 ÖĞRENİM DURUMU:

  İlkokul: Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlkokulu / İstanbul

  Ortaokul: Sağmalcılar Lisesi Ortaokulu / İstanbul

  Lise: Pertevniyal Lisesi / İstanbul

  Üniversite: İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakultesi (Çapa)

  Uzmanlık: Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi / İstanbul

Medya’da Biz

Sorularınız mı var?

Video Konferans ile tüm merak ettiklerinize cevap bulabilirsiniz